Ana Sayfa » » Zorlamaya ne gerek var istesen verirdim zaten

Zorlamaya ne gerek var istesen verirdim zaten

Evdekilerin kötü sonuçlar yüzünden bu sene ki tatillerine beni götürmediler sen evde otur çalış cezası geldi başımda da dul yakınım olacak oysa ki ne hayallerim vardı yaz aşklarımı görecektim belki bu sene sekste yaparım ama eve tıkalı kalmıştım ama moralimi bozmadım bu sefer kadına taktım kafayı dedim oraya gidemedim bari bununla seks yapayım
Ellerimi arkamda biirleştirdim ve kelepçeyi takmasını söyledim. taktı kolayca çıkartım teyzem hayretler içiinde beenii seyrediyordu gel sana takayım sende yap dedim ve ellerini arkasına uzatmasıyla gerçek kelepçeleri eline taktım. Uğraşmaya başladı biir türlü çıkaramıyordu beende fırsattan istifade ederek arkasına geçtim ve onu kanepeye doğru iterek yatırdım. Üzerine abandım teyzem ne yapıyorsun dedi beende sana tecavüz edeceğim deyince debelenmeye başladı. hemen ağzına biir bez tıkadım. Altındaki pantolonunu çıkartmaya çalışıyordum. öyle çook tepiniyordu ki beenii bayağı zorladı amma çıkartım ve amını yalamaya başladım öyle hırslı yalııyordum ki teyzem direneyim mi? yoksa bırakayım siksinmi? diye terettüp içiinde altımda kıvranıyordu. Been yaladıkça yalııyor vajinasının her noktasına dil darbeleri vuruyordum.
öyle zevke geldi ki orgazm olmuştu. Akan sıvıları ağzıma geliyordu been ise hala devam ediyordum. sikimi çıkartıp vajinasına sokmak isteyince yine direnmeye çalışıyor ağlıyordu kalkmışın imanı olmaz diyerek vajinasının içiine d aldıım beş altı kez gittikten sonra boş aldıım nasıl boşalmam ilk defa biir kadını sikiyordum. Biir sigara içtikten sonra tekrar sikimi oynayarak kaldırdım. vajinasına girdirdim bu kez daha uzun sürdü teyzem yüzü koyun halde yatarken zevk aldığını vajinasının içiinde gezen yarrağımın sanki her noktaya deymesini ister gibi altımda kıvranıyordu bu dakikaların bitmesini istemez gibi davranıyordu been ise zevkin doruklarına gelerek boş aldıım ve teyzemin üstüne yığıldım. yaklaşık on dakika sonra kendime geldim kalktığımda teyzemin vajinasından süzülen spermlerimi sildim ve yüzündeki mutlu ifadeyi gördüm. Yaklaşık biir saat dinlendikten sonra teyzemin amını silerek tekrar yalamaya başladım.teyzem biir şeyler söylemek ister gibi banaa bakıyordu. Durdum ve ağzından bezi çıkarttım. ellerimi çöz daha çook zevk alacaksın hayatının sikişmesini yapacaksın dedi.
Kelepçeleri söktüğümde banaa öyle biir tokat attı ki yıldızları saydırdı.tokattan sonra eğilerek sikimi ağzına aldı ve yalamaya başladı, sanki yalamıyor vakumluyordu. durdu sende beenii yala diyerek 69 yaptık. Sen vajinasının her noktasını yalarken teyzem sikime tapar gibi yalııyordu. Biir anda dilimle göt deliğini yalamaya başladım. teyzem yalamayı bıraktı ve zevkten kıvranmaya başladı. bu beenii daha da hırsla yalamaya zorladı. artıkk yalamıyor dilimi göt deliğine sokup çıkartıyordum. dilim içiine girip çıktıkça daha da çook zevk alııyordu. boşaldı ve doğrularak dilimi somurmaya başladı hayatımda böyle orgazm olmadım dedi. Beende götünden sikeceğim dedim ve domalttım sikimi yavaş yavaş itiyordum. banaa dur canım çook yanıyor ne olur yapma diyordu been sık dişini dedim. oda yeter dayanamıyorum deyince vazgeçtim ve vajinasına soktum. gidip gelmeye başladım. öyle hırsla sikiyordum ki kalçasına çarpan vücudumun sesi evin içiinde yankılanıyordu.
devamı için...

Popüler Yayınlar

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Blogger tarafından desteklenmektedir.